Klastr českých nábytkářů se prezentoval ve dnech 8.-11. února 2010 v Německu v rámci Zuliefermesse für Möbelindustrie und Innenausbau 2010.

Charakteristika veletrhu:  ZOW Bad Salzuflen je mezinárodní veletrh s dlouholetou tradicí (1995), zaměřený především na nábytkářskou výrobu a dodavatele do nábytkářského průmyslu. Německý veletrh patří do neustále se rozšiřujícího souboru veletrhů ZOW po celém světě (Itálie, Rusko, Španělsko, Čína, Turecko). ZOW v Německu se každoročně účastní všichni důležití „hráči“ v nábytkářském oboru. Navštěvují ho nákupčí a prodejci z firem vyrábějících nábytek v rámci celé EU (i ze zámoří) – potenciální dodavatelé i zákazníci členů KČN. Veletrh je znám především svým konceptem setkávání na B2B úrovni, s vysokou koncentrací osob s rozhodovací pravomocí. Je vhodný pro prezentaci novinek, konceptů a především pro navázání nových obchodních kontaktů a uzavírání konkrétních obchodů.
V letošním roce navštívilo veletrh ZOW v Bad Salzuflenu více než 15.000 lidí a vystavovalo zde přes 600 firem (z toho více než polovina se sídlem mimo Německo) na ploše o rozloze 35.000 m2.

  

Logo OPZ
COSME