V expozici Klastru českých nábytkářů, družstvo (Hala 5, č. st. A05) své výrobky vystavovalo osm členů.

Společnost DRUPOL, výrobní družstvo, která na českém trhu působí již přes 80 let, představila ikonu českého designu, lampičku tzv. bruselského stylu TALAMPA(č. 21616) určená pro milovníky strohého designu a účelnosti. Dalším představovaným produktem společnosti DRUPOL výrobní družstvo byl přenosný stojan na odkládání holí.

Pro návštěvníky, kteří hledali kvalitní koupelnový nábytek, společnost Dřevojas, výrobní družstvo, tradiční výrobce českého koupelnového nábytku, představilo své poslední novinky – keramické umyvadlo Pura, nový dekor Herkules na umyvadlové skříňce PROJECT BENEFIT nebo multifunkční zrcadlo MORETO.

Další tradiční český výrobce nábytku Dřevotvar družstvo se v rámci expozice zaměřil na prezentaci vybraných stálých výrobků, ale i čerstvé novinky – solitérního celomasivního odkládacího stolku nejen do obývacího pokoje.

 Výrobci nábytku: NADOP – VÝROBA NÁBYTKU, a.s., VEGA FURNITURE s.r.o., VLABO, s.r.o. představili své výrobní portfolio formou posterové prezentace.

TEXTILNÍ ZKUŠEBNÍ ÚSTAV, s.p. nabídl své služby v oblasti testace a zkušebnictví nábytku.

Tradiční česká firma WOOD 4 EVER s.r.o. s mnohaletou zkušeností v oboru výroby nábytku z masivu představila novou kolekci solitérů značky WOOD 4 EVER Signature vyrobených z masivního dubu a navrženou ve spolupráci s designerkou Ivou Bastlovou. Cit pro dřevo i detail v kombinaci s technickými znalostmi a zkušenostmi dělá z firmy WOOD 4 EVER, s.r.o. opravdové mistry v oboru s láskou ke dřevu.

Na stánku KČN byly dále prezentovány výsledky Vědecko-výzkumných projektů KČN – Výzkum, vývoj a inovace v nábytkářském průmyslu, které řeší KČN v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Po celou dobu konání veletrhu odborníci z Klastru bezplatně poskytovali také odborné poradenství zaměřené na výběr kvalitního nábytku.

Věříme, že návštěvníci expozice Klastru českých nábytkářů měli možnost načerpat spoustu inspirace.

Závěrečná zpráva ke stažení ZDE

 

 

Logo OPZ
COSME