Klastr českých nábytkářů jste mohli vidět 14.- 18. března 2007 v Brně na Výstavišti. V těchto dnech se konal mezinárodní veletrh bydlení MOBITEX 2007. V rámci veletrhu se poprvé společně prezentovali členové Klastru českých nábytkářů v pavilonu V, číslo stánku 19. Na naší expozici jsme nepřetržitě předváděli projekci společného katalogu, při níž měla možnost odborná i laická veřejnost poznat nabídku výrobků a služeb všech členů. Mnozí návštěvníci nás kontaktovali, zajímali se o fungování klastru a o jeho činnosti. Zájemci si odnesli propagační materiály, katalog klastru na CD a dotazník pro spolupráci či členství v KČN.
Současně v pavilonu A na stánku našeho člena Asociace českých nábytkářů jste shlédli prezentaci značky Česká kvalita – Nábytek a zde jsme Vám také představili naše aktivity v oblasti výzkumu a vývoje, které jsou soustředěny do Zkušebny a laboratoře KČN při Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně.
Podíleli jsme se na organizaci doprovodného programu MOBITEX s názvem „Diskuse nábytkářů u kulatého stolu“ konané 15. března 2007. Mnohý z nábytkářů si nenechal ujít příspěvek zástupců klastru o fungování KČN, společných projektech, především o účasti členů na veletrhu v Kyjevě na Ukrajině a Torontu v Kanadě.

Úspěchy členů Klastru českých nábytkářů při udílení cen Grand Prix MOBITEX 2007!

NADOP – VÝROBA NÁBYTKU, s.r.o. získala 3. místo v kategorii progresivní design za exponát Kuchyně Cristallo

AHORN CZ, s.r.o. získala hlavní cenu v kategorii progresivní technologie/materiál za lamelový rošt Flowerflex® Motor

 

 

  

  

  

Logo OPZ
COSME