Vážení,

dovoluji si Vás pozvat na návštěvu expozice Klastru českých nábytkářů (hala 2, č. st. 03) v rámci mezinárodního veletrhu nábytku, interiéru a bytových doplňků FOR INTERIOR – podzim 2020, který se konáv PVA EXPO Praha Letňany ve dnech 1.10. – 4.10.2020.

Na stánku se seznámíte s produkty členů KČN, které vznikly na základě výsledků studií realizovaných v KČN.  Budou prezentovány výsledky Vědecko-výzkumných projektů KČN – Výzkum, vývoj a inovace v nábytkářském průmyslu, které řeší KČN v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Na stánku budou své exponáty vystavovat a prezentovat svoji portfolio výrobků tito členové KČN:

  • DRUPOL, výrobní družstvo
  • DŘEVOAJS výrobní družstvo
  • Dřevotvar družstvo
  • GERBRICH s.r.o.
  • WOOD 4 EVER s.r.o.

Dále zde budou k dispozici informační materiály o KČN a jeho členech a propagační materiály členů KČN a jejich produktů. Po celou dobu konání veletrhu budu odborníci z Klastru bezplatně poskytovat také odborné poradenství zaměřené na výběr kvalitního nábytku a představí české výrobce nábytku.

Vstupenka pro Vás ZDARMA – zaregistrujte se podle následujícího návodu:

Postup registrace:

–        jdete na stránku: https://forinterior.cz/vystavovatel/voucher?v=8ae6238b4118000f8baecdd259fd375b

–        vyplňte zobrazený formulář a stisknete tlačítko POKRAČOVAT.

–        po registraci obdržíte e-mail s čestnou vstupenkou. Tento e-mail si vytiskněte a přejděte s ním rovnou ke vstupu – nemusíte k pokladnám!

 

Pozvánka ke stažení ZDE

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Ing. Lucia Haraslínová, Ph.D.

Předsedkyně KČN

Logo OPZ
COSME