Profil společnosti

Společnost Aksamite působí na trhu 30 let, zabývá se výrobou luxusních čalouněných sedacích souprav a postelí. Každý rok uvádí společnost AKSAMITE na trh nové modely, ve kterých se snoubí přání a potřeby zákazníků se samozřejmě dokonalou ergonometrií, módními trendy, kvalitními potahovými látkami a bezchybným ručním zpracováním.

Firemní designéři a technologové dbají přísně všech zásad ergonometrie a při konstrukci uplatňují takové postupy, které pohodlí doslova garantují. Při výrobě sedáků je velmi úspěšně využíván důmyslný systém dvojitého odpružení, spočívající v použití vlnovcové pružiny či předepjaté, vrstvené, bukové lamely v kombinaci s pružinovou matrací nebo vysoce odolnou, strukturovaně vrstvenou, polyuretanovou, studenou pěnou. Konstrukce opěráků využívá obdobného systému. Systém komorových polštářů, který zabraňuje slehnutí výplně je samozřejmostí.

Pohodlné sezení na všech částech (včetně rohového dílu) rohových sedacích souprav Aksamite je zaručeno použitím shodných sedáků uložených na kostrách z masivního bukového dřeva vlastní konstrukce i výroby. Vlastní výroba koster umožňuje zabudovat úložný prostor prakticky kamkoliv, stejně tak podnožníky či hlavové opěrky. Samotná konstrukce je tvořena bočnicemi z DTD desek a masivními bukovými latěmi sušenými na 8% vlhkosti což jí zajišťuje velmi vysokou stabilitu a tuhost.

Produkty/služby

  • Výroba sedacích souprav
  • Výroba postelí

LOGO AKSAMITE

Kontaktní údaje

Adresa: Liderovice 1, 391 37 Chotoviny, Česká republika
W:  www.aksamite.cz
T:  +420 777 124 236
E:  odbyt@aksamite.cz
Facebook: https://www.facebook.com/aksamite

Kontaktní osoba:

Ondřej Kadlec
ředitel
E: Ondrej.kadlec@aksamite.cz
Jazyk:  DE, EN

 

Logo OPZ
COSME